AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Chief of Content & Community

Do našeho týmu nadšených cyklistů hledáme kolegu, který bude vládnout našim obsahům a bude se starat o naše ambasadory a kominity.

Preferujeme práci na plný úvazek, ale dáváme možnost práce i na částečný úvazek (minimálně 40 hodin / měsíc).

Koho hledáme? S kým budete pracovat?
-Máte zkušenosti se správou firemních sociálních sítí, čímž nemyslíme jen vkládání příběhů na Instagram, ale obecnou obsahovou strategii (co tvořím, proč to dělám a čeho chci dosáhnout)
- Orientujete se v aktuálních trendech digitálního a výkonnostního marketingu
- Tvorba obsahu vám není cizí (fotíte a natáčíte minimálně na mobil)
- Pracujte s grafickými programy (např. Photoshop, Canva, Lightroom, Figma, Unfold, atd.) a chcete se v nich neustále zdokonalovat
- Znáte základy marketingu produktů / značek
-Umíte a jste ochotni pracovat samostatně, ale i v menším týmu
- Máte dobré organizační schopnosti, takže dokážete dohlížet na to, co dělá grafik, webový vývojář a tvůrce videí
-Jste komunikativní a dokážete jednat jménem naší značky
-Jste pečliví a zodpovědní, dokážete dotahovat nápady do konce a konstruktivně oponovat
- Jste ochotný/á se s námi setkat čas od času v naší kanceláři na Praze 1

Co je cílem této pozice? Co a jak se bude hodnotit?
- Spolupráce na přípravě marketingové strategie, obsahového plánu a obsahu
- Budete zodpovědní za realizaci marketingové strategie a všech činností, které povedou k dosažení plánovaných čísel a projektů
- Náš marketingový mix je z 90 % zaměřen přímo na zákazníka a kombinuje: výkonnostní marketing, e-commerce, mailing, sociální sítě, PR a práci s ambasadory značky
- Budete zodpovědní za provoz sociálních sítí a za tvorbu (plánování, dohled) svěřených obsahových konceptů (fotografie, videa, podcasty)
- Příprava komunikačních konceptů v úzké spolupráci se zakladateli značky Posedla

Nabízíme:
- Spolupráce na živnostenský list (IČO) a/nebo DPP
- Práce na částečný nebo plný úvazek (minimálně 10 hodin týdně)
- Flexibilní pracovní dobu (můžete pracovat na dálku)
- Možnost práce s námi v kanceláři na Praze 1
- Průběžné vzdělávání a získávání know-how v oblasti obsahového marketingu, ale také v oblasti aditivní výroby (3D tisk) a kompozitních materiálů (karbon)
- Platíme penězi, krémem pro cyklisty, a pokud to bude společně fungovat, vyrobíme vám i sedlo na míru
-Tým vášnivých cyklistů

Specialista parametrického navrhování (Junior/Senior)

Do našeho týmu nadšených cyklistů hledáme kolegu, který nám pomůže s dalším vývojem produktů.

Možnost práce na částečný úvazek

Co hledáme?
-Znalost a zkušenosti v Grasshopper Rhino (hledáme i junior kolegy, kteří se chtějí učit)
-Zkušenosti s parametrickým modelováním a návrhem finálních produktů
-Základní znalost průmyslového 3D tisku a zájem o vývoj flexibilních mřížkových struktur do finálních produktů.
-Zkušenosti s kompozitem a dalšími materiály jsou výhodou stejně jako vášeň pro cyklistiku:)

Jak bude vypadat vaše práce
-Optimalizace geometrie výrobku pro aditivní výrobu
-Zajištění strukturální integrity našich sedel z technického a technologického hlediska
-Ověřování a testování vlastností produktu, protože na kvalitě nám záleží
-Další vývoj výrobku a jeho výrobní procesy k ještě větší dokonalosti
-Práce s 3D tiskárnou

Nabízené výhody
-Příležitost podílet se na vývoji produktu, který nemá v celosvětovém měřítku konkurenci
-Získání know-how a postupů od našich zkušenějších kolegů
-Nahlédnutí do výrobního procesu a prodejních postupů zakázkových cyklistických komponentů
-Finanční odměna na základě vašich dovedností a zkušeností
-Začátek v malém týmu nadšenců, který se v budoucnu ještě rozroste

Customer Care Manager – péče o zákazníky pro nadšené cyklisty

Hledáme kolegu, který dokáže přizpůsobit zákaznickou péči každému z našich zákazníků a dokáže jim vykouzlit úsměv na tváři. Stejně jako náš produkt - sedlo Joyseat přizpůsobené individuálním potřebám cyklistů.

Práce je možná na částečný i plný úvazek.

Co byste měli umět?
-Umíte kreativně a s radostí řešit individuální přání zákazníků
-Příjemně vystupovat a mít cit pro komunikaci
-Perfektně ovládáte český a anglický jazyk slovem i písmem (anglicky mluvícího zákazníka opravdu obsloužíte po telefonu i e-mailu)
-Jste houževnatí a nenecháte se odradit řešením zapeklitých situací
-Zvládáte pracovat samostatně a chcete se neustále učit a zdokonalovat
-Výhodou je předchozí zkušenost s řešením reklamací nebo péčí o zákazníky (nemusí být nutně podmínkou)
-Nebudete se muset výjimečně bát nepravidelné pracovní doby (za týden si vyberete náhradní volno)

Náplň práce
-Řešení přání zákazníků po telefonu
-Odpovídání na dotazy prostřednictvím e-mailu a chatu
-Vymýšlení speciálních akcí pro naše věrné a posedlé zákazníky
  -Získávání zpětné vazby od zákazníků, abychom se mohli zlepšovat
-Spolupráce při stanovování standardů pro péči o zákazníky

-Jasně stanovené podmínky práce, jako sportovci hrajeme fair play
-Začátky v menším týmu nadšenců a pohodářů, který se bude v budoucnu rozrůstat
-Flexibilní pracovní doba

Technik – pracovník ve specializované výrobě cyklistických komponentů

Hledáme kolegu pro specializovanou výrobu, naším produktem je sedlo šité na míru každému cyklistovi. Záleží nám na tradici a chceme vrátit poctivé české řemeslo do Šluknovského výběžku, odkud oba zakladatelé firmy pocházíme.

Jak bude vypadat vaše práce?
-Precizní montáž cyklistických sedel
-Lepení spojů pomocí specializovaných přípravků a lepidel
-Kontrola kvality konečného výrobku a jednotlivých částí

A jaké jsou naše požadavky?
-Minimálně 3 roky praxe na podobné pozici
-Pečlivost - čeká vás precizní práce na kvalitním výrobku
-Středoškolské vzdělání s maturitou nebo výučním listem
-Uvítáme, pokud máte vztah k technice - k vývoji komponentů používáme 3D tisk
-Sdílená vášeň pro cyklistiku je také výhodou, ale ne nutností

-Jasně stanovené pracovní podmínky, jako sportovci hrajeme fair play
-Začátky v malém týmu nadšenců a pohodářů, který se bude v budoucnu rozrůstat
-Jednosměnný provoz
-Dovolená 5 týdnů

KOŠÍK (0)

V košíku nemáte žádné zboží.

VYBERTE REGION

EVROPA

SEVERNÍ AMERIKA

ASIJSKÝ PACIFIK A BLÍZKÝ VÝCHOD

ZBYTEK SVĚTA